13318.
248. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Ausgewählte Werke von Walter Scott. Mannheim, 1840-1841, Verlag von Heinrich Hoff. A sorozat 11 kötete (Bd. 6., 12., 30., 36., a többi számozatlan), későbbi kissé kopott félvászon kötésben, kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.