19010.
248. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
20 000 Ft
Régi, aranyozott ezüst (Ag.) dohányszelence, jelzett, 117gr., 8x6x1,5cm/ Old, gold-plated silver (Ag.) box of tabak, marked, 117gr. 8x6x1,5cm