1933 Világ Képeskönyv. A Nemzeti Ujság és Uj Nemzedék ajándéka előfizetőinek. Szerkeszti: Tóth László dr.A Központi Sajtóvállalat kiadása. Illusztrált kiadói papír kötésben. Sok képpel illusztrált kiadvány.
1936-1939 2 db divatlap egy-egy száma: Az Új Idők divatlapja 1936 tél; Párisi divat, 2. szám, számos érdekes írással és képpel, kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1937 Magyar Királyi Államvasutak Szolgálati Szolgálati Szabályzat a magyar királyi államvasutak alkalmazottai részére. Dédafelső felülbélyegzéssel. pp.:120, kiadói félvászon kötésben.
1938 Új Nemesség A magyar hivatásrendi fejlődés munkálója "Minden ember annyit ér, amennyit tud s amennyit produkál" XVIII. 11-12. szám, pp.:8, 31x24cm