Nyomtatványok Tételek száma: 329
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1143823
12725
248
Printed Materials
cca 1880 Hudson river illustrated 10 képet tartalmazó litho leporello füzet / cca 1880 Hudson river illustrated. Booklet with 10 litho images 10x13 cm 1186842
12726
248
Printed Materials
1880 Bp., A Nemzeti Tornaegylet alapszabályai, 22p 1049487
12727
248
Printed Materials
1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm 1185475
12728
248
Printed Materials
1883 Az 1848-as szabadságharc emlékére állítandó emlékmű felállítására szervezett gyűjtés gyűjtőíve, sok névvel kitöltve, 46x60cm 397333
12729
248
Printed Materials
1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score 1053773
12730
248
3800
Printed Materials
1888-1889 a Magyar Salon képes havi folyóirat 10. évfolyama. Kopott, díszes aranyozott vászonkötésben, több lapja restaurált. 1143825
12731
248
Printed Materials
cca 1890 Le Bosphore - A Boszporuszi szorost ábrázoló litho nyomtatvány. Kihajtható nagyméretű, dekoratív litho kép a környék török tájai, az emberek és a szokások ábrázolásával. Aranyozott egészvészon kötésben. / cca 1890 Le Bosphore. Constantinople and that area of Turkey. Large litho image with the map of the canal and the images of the people and their habits. In Linen binding. 24x130 cm 1143822
12732
248
Printed Materials
cca 1890 Album di Trieste képes leporello 14 litho oldallal. Néhány ragasztással / cca 1890 Album di Trieste. Leporello with 14 lito images. With some repaired damages of the paper 12x8 cm 1186725
12733
248
Printed Materials
1890 Nemzetközi-Sport-Iroda Pool jegy, 6,5x11cm 1183633
12734
248
Printed Materials
cca 1890 Pozsonyi kereskedő távbeszélő katalógusa, képes, több nyelvű 8p. 1185451
12735
248
Printed Materials
1891 A Budapesti Hentesipartestület alapszabályai magyar ill., német nyelven. Kissé viseltes állapotban, pp.:2x14, 20x14cm 1187061
12736
248
Printed Materials
1893 A Budapesti V. kerületi Népkonyha-Egyesület alapszabályai. pp.:8, 22x14cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft