1 000 Ft
Vegyes porcelán tétel: tacskó, 2 db őzike, palotapincsi, szajkó, kézzel festettek, nagy részük jelzett (Aquincumi, Drasche), nagyon apró kopásnyomokkal, különböző méretben + 1 db fonott porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9,5 cm