Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "50 éves a Magyar Tudományos Akadémia / A tudományos emberfő mennyisége a nemzet igazi hatalma - Széchenyi István" Br érem dísztokban (70mm) C:1-,2 kis ph. Hungary 1975. "50th Anniversary of the Hungarian Academy of Sciences / Count István Széchenyi" Br medallion in case. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (70mm) C:AU,XF small edge error
Fritz Mihály (1947-) 1996. "100 év a fényért / A Tungsram 100 éves fennállásának emlékére 1896-1996" Br emlékérem (42,5mm) + 2002. "Országgyűlési Képviselő Választás 2002. április 7. / Köszönjük a segítséget" ezüstözött fém emlékérem (45mm) + Fritz Mihály (1947-) DN "CIB Bank / 25 éve Magyarországon" fém emlékérem (38,5mm) T:2,PP
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag piefort emlékérem sérült dísztokban tanúsítvánnyal (308g/0.999/65mm) T:2(PP) karc, patina
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II. - Szent Erzsébet, Nagyboldogasszony, Szent Margit" 3xklf db-ból álló Ag emlékérem szett eredeti sérült dísztokban sorszámozott tanúsítvánnyal (32,4g/0.925/40mm) T:2 (PP)