Festmények és grafikák Tételek száma: 322
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1075696
10183
249
Raszler Károly (1925-2005): Római emlék I. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×19 cm 1137882
10184
249
9500
Reich Károly (1922-1988): Lány paripával. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×21 cm 1196692
10185
249
14000
Remsey jelzéssel: Cafe. Olaj, falemez, apró hibákkal, 65×56 cm 1196387
10186
249
15000
Remsey jelzéssel: Le Dome. Olaj, falemez, apró hibákkal, 79×59 cm 1197806
10187
249
Révész Kornél (1885-1944):Ex libris, Dr.Adv. Lustig István. Rézkarc, papír, jelzett, 12×8 cm 1197812
10188
249
Révész Kornél (1885-1944): Ex libris, Bauer Imre. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7×12 cm 1197803
10189
249
2200
(Radványi) Román Károly (1900-1957): Ex libris, Kolozs Lajos. Rézkarc, papír, jelzett, 14×11 cm 1191526
10190
249
Roth jelzéssel: Vitorlás a tavon. Olaj, vászon, keretben, 34×60 cm 1188790
10191
249
9500
Rozsnyói Czynk Ervin (?-?): Őzek a tisztáson. Olaj, vászon, 39×50 cm 1196990
10192
249
Rónai jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×23 cm 1176113
10193
249
Sárközy Zoltán (1910-): Balatoni Hangulat. Akvarell, papír, paszpartuban, 35,5x47,5cm 1132893
10195
249
Séday jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 37×26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft