Festmények és grafikák Tételek száma: 322
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1179061
10268
249
36000
Balogh jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, 60×80 cm 1159741
10269
249
Olvashatatlan jelzéssel: Ábrándozó lány. Pasztell, papír (szakadással), üvegezett keretben, 50×70 cm 1139038
10270
249
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, keretben, 40×100 cm 1062772
10271
249
Olvashatatlan jelzéssel: Münchner Volsänger und Volksleben 1912. Grafit, karton, foltos, 52×37 cm 1190120
10272
249
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos lovas. Olaj, fa lemez, karcos, 40×50 cm 1190127
10273
249
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelmes pár. Olaj, vászon, sérült vászon, 52×72 cm 1190119
10274
249
Olvashatatlan jelzéssel: Magányos szénakazal. Pasztell, papír, szakadással, 23×34 cm 1189633
10275
249
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 26×20 cm 1197020
10276
249
Olvashatatlan jelzéssel: Erdő részlet. Színes ceruza, papír, üvegezett antik keretben, 19×12 cm 1196372
10277
249
Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettázó fiú. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 70×50 cm 1060603
10278
249
Olvashatatlan jelzéssel: Házak a domboknál. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm 1196031
10279
249
Olvashatatlan jelzéssel: Kassa Szent Erzsébet-dóm. Litográfia, papír, 24×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft