Festmények és grafikák Tételek száma: 322
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1192995
10292
249
Verseczi Casino Ex libris, klisé, papír, jelzés nélkül, 13,5x7 cm 1192999
10293
249
Monus Illés könyve, ex libris, klisé, papír, jelzés nélkül, 11x7 cm 1192002
10294
249
Jelzés nélkül: Céllövölde. Vegyes technika, papír, 10x14 cm 1191273
10295
249
Jelzés nélkül: Tibeti szentkép. Vegyes technika, vászon (sérült), 6×4,5 cm 1191270
10296
249
Jelzés nélkül: Tibeti szentkép. Vegyes technika, vászon (sérült), 7,5×6 cm 1191267
10297
249
Jelzés nélkül: Tibeti szentkép. Vegyes technika, vászon (sérült), 9×7 cm 1163957
10298
249
Szabó jelzéssel: Kikötői tájkép (William Turner után). Olaj, vászon, 40×50 cm 1113491
10299
249
Jelzés nélkül: Gyümölcs csendélet. Pasztell, papír, foltos, 60×48 cm 1123813
10300
249
Jelzés nélkül: cca 1970 Munkaidő után áramtalanítsunk! Plakátterv Iparművészeti Vállalat, vegyes technika, papír, piszkos, 25x34 cm 1190040
10301
249
Jelzés nélkül: Kandallónál. Vegyes technika, vászon, újszerű keretben, 64×42 cm 1190007
10302
249
Jelzés nélkül: Szőke nő portré, vegyes technika, papír, 30x20cm 1190013
10303
249
Jelzés nélkül: Kutya és cica játék közben. Gouache, karton, hibás sarok,31x23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft