Festmények és grafikák Tételek száma: 322
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1193017
10304
249
Jelzés nélkül: Angyali üdvözlet, olaj farost, 24x31cm 1123091
10305
249
Jelzés nélkül: Pipázó. Olaj, vászon, sérült keretben, 42×32 cm 1189037
10306
249
Jelzés nélkül: Miki egér a parton. Olaj, farost, 121×121 cm 1190046
10307
249
Jelzés nélkül: Fürdés után. Olaj, karton, keretben, 34×27 cm 1196977
10308
249
Jelzés nélkül: Hegyi folyó. Vegyes technika, karton, üvegezett antik keretben, 22×15 cm 1196984
10309
249
Jelzés nélkül: Az utolsó ház. Vegyes technika, karton, üvegezett antik keretben, 15×22 cm 1196289
10310
249
Jelzés nélkül: Szántó paraszt. Akvarell, papír, 31×41 cm 1196364
10311
249
Jelzés nélkül: Vajdahunyad vára. Olaj, vászon, festék lefolyásokkal, 48×65 cm 1168834
10312
249
Jelzés nélkül: Tábortűz. Akvarell, tus. Publikált grafika. 28x32 cm (kisebb hajtásnyomokkal) 1168844
10313
249
Jelzés nélkül: Óriáskutya. Vegyes technika. Ludas Matyiban publikált grafika. 30x32 cm 1168842
10314
249
Jelzés nélkül: Karikatúra (Ludas Matyiban publikált). Vegyes technika, papír, 24×30 cm 1195868
10315
249
Jelzés nélkül: Fekete villám. Olaj, karton, 40×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft