Festmények és grafikák Tételek száma: 322
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1047375
10038
249
Czellár Erika: Magyar leány. Vegyes technika, karton, jelzett, 21×10 cm 1191928
10039
249
Czinege Zsolt (1967-): Megpihenés. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm. 1191954
10040
249
Czinege Zsolt (1967-): A csónak. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm. 1191957
10041
249
Czinege Zsolt (1967-): Halászok. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 27×32 cm. 1196532
10042
249
50000
Czinege Zsolt (1964-): Párizsi utca részlet II. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×95 cm 1196530
10043
249
50000
Czinege Zsolt (1964-): Párizsi utca részlet I. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×100 cm 1136947
10044
249
24000
Cserna jelzéssel: Arab utcarészlet. Olaj, falemez, sérült keretben, 80×56 cm 1189936
10045
249
Cserna jelzéssel: Érkező karaván. Olaj, falemez, 25×35 cm 1189939
10046
249
Cserna jelzéssel: Induló karaván. Olaj, falemez, 25×35 cm 1189529
10047
249
4600
Csohány Kálmán(1925-1980): Ady versek XI. Rézkarc (próba), papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×7 cm 1188661
10048
249
36000
Csuk jelzéssel: Mezei csokor vázában, olaj, karton, díszes fa keretben, 31,5×24 cm 1157474
10049
249
11000
Csuk Jenő (1887-1927): Libapásztor-lány. Vegyes technika, papír, 9×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft