A magyar irodalom története. Szerk.: Beöthy Zsolt. 1-2. köt. Bp., 1896, Athenaeum. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kicsit kopott gerinccel, az első kötet egyik címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.