14103.
249. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
2 000 Ft
Cox György: A mythologia kézikönyve. Ford., bÅ‘v. Simonyi Zsigmond. 2. kiad. Bp., 1886, Franklin Társulat. DÃszes, kicsit kopott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, a cÃmlap és a belsÅ‘ hátsó borÃtó kicsit sérült, egyébként jó állapotban.