https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/249/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Epiteszet-muveszet~200032/Csemegi-Jozsef-A-budavari-fotemplom-kozepkori-epitestortenete-Bp-1955-Kepzomuvesz~II1191206
1191206
14007
249
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18 EUR, 3,43 USD
LeÃrás:
Csemegi József: A budavári fÅ‘templom középkori épÃtéstörténete. Bp., 1955, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata (Magyar műemlékek). Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván