Holnap már késő lesz... Adalékok zsidó történelem szomorú napjaiból. Bp., 1941, Wasserstrom Sándor hitbuzgalmi gyűjteményéből. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
3 db izraelita imakönyv-Festgebete der Israeliten. Dritter Band. Wien, 1873, Schlesinger's Buchhandlung; Machsor. Sie sämmtlichen Festgebete der Israeliten mit bestgeordnetem Texte und deutscher Übersetzung von S.G. Stern. Wien, 1887, Schlesinger. Kötetenként változó állapotban.