1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Berger, Arthur: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii) 26 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Kopottas kiadói egészvászon kötésben, sarka hibás.