3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes illusztrációval. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.