Echt Kobalt GDR sárkányos porcelán teás csésze, csészealjjal, kistányé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/249/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~200006/Echt-Kobalt-GDR-sarkanyos-porcelan-teas-csesze-cseszealjjal-kistanyerral-matricasak-kis~II1197600
1197600
11173
249
Leírás: Echt Kobalt GDR sárkányos porcelán teás csésze, csészealjjal, kistányérral, matricásak, kis kopásnyomokkal, jelzettek
: vörös_iván