Retikül formájú Limoges porcelán ékszertartó dobozka fém szerelékekkel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/249/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~200006/Retikul-formaju-Limoges-porcelan-ekszertarto-dobozka-fem-szerelekekkel-kezzel-festett-jel~II1169346
1169346
11175
249
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Retikül formájú Limoges porcelán ékszertartó dobozka fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,5×8×4,5 cm
: vörös_iván