Antonín Becvár: Atlas Coeli 1950.0 Prága, 1960, Nakladatelsví Ceskoslovenské Akademie Ved. Csillagtérképekkel illusztrálva. Az atlasz nem tartalmaz mellékletet.
Larousse International atlas political and economical. Publié sous la direction de Ivan Du Jonchay, Sándor Radó. Hiányos térkép melléklettel, összesen 53 db térképet tartalmaz.Paris, 1965, Libraire Larousse. Kiadói egészvászon mappában.
Alte Karten im Lichtdruck. Fünf Karten Libyens und Sambias. Folge 11. Edition Leipzig, 1976. 1 térkép hiányzik. Kiadói hengerben. 3db 53x67cm, 1db 34x53cm
1937 Magyarország Helységei Szállóhelyekkel és az úthálózat térkép. Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Hajtogatva, szélei kissé szakadozottak. 43x59cm
1888 Archi-dioecesis Strigoniensis et dioecesis Nitriensis ineunte saeculo XIV. Az esztergomi érseki és nyitrai püspöki megyék a XIV-ik század elején. Készítették Ortvay Tivadar és Hrubant László. 1:600000, Photolitographie und Schnellpressendruck des k. u. k. militär.geographischen Institutes in Wien. A hajtások mentén kis szakadásokkal, 63×71,5 cm