1792. "Ferenc Ezüst Vitézségi Érem" fém gyűjtői másolat mellszalaggal. Szign.: I. N. Wirt F. T:2- ph.
Hungary 1792. "Silver Coin of Merit for Gallantry" metal replica with ribbon. Sign.: I. N. Wirt F. C:VF edge error
1780-1790. "II. József Nagyezüst Kegyelmi Érem" fém gyűjtői másolat mellszalag nélkül. Szign.: Johann Nepomuk Würth (61x49,5mm) T:2-
Hungary 1780-1790. "Big Silver 'Virtute et Exemplo' Medal, Joseph II" metal replica without ribbon. "JOSEPHVS II AVGUSTVS - I N WIRT F / VIRTVTE ET EXEMPLO". Sign.: Johann Nepomuk Würth (61x49,5mm) C:VF
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés nem hozzá tartozó mellszalaggal T:2
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil Attendants" Br decoration with not orogonal ribbon C:XF
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalaggal T:2,2-
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:XF,VF
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés nem eredeti mellszalaggal T:2
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with not original ribbon C:XF
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül (3x) kettő füllel T:2-,3
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon (3x) two with ears C:VF,F
NMK 249.
1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem " aranyozott Br kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2 ph.
Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" decoration without crown and ribbon C:XF edge error
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés nem hozzátartozó mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph., polírozott
Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration not its own ribbon, without hallmark. Sign: Tautenhayn C:XF edge error, polished
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" Ag kitüntetés peremen "A" jelzéssel, mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2- ph.
Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery IInd class" with "A" hallmark on edge, without ribbon Sign.: Kautsch C:VF edge error
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztály" jelzetlen Ag kitüntetés nem hozzátartozó mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:2
Hungary 1917. "Silver Medal for Bravery IInd class" unmarked Ag decoraion not its own ribbon. Sign.: Kautsch C:XF