cca 1920 Pécsi József (1889-1956): Polgári lakásbelső, pecséttel jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/250/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Foto~1400037/cca-1920-Pecsi-Jozsef-1889-1956-Polgari-lakasbelso-pecsettel-jelzett-vintage-foto-17x23-~II925776
925776
12306
250
6500
Photo
Kikiáltási ár:
6 500 Ft 17,57 EUR , 19,12 USD
Leírás: cca 1920 Pécsi József (1889-1956): Polgári lakásbelső, pecséttel jelzett vintage fotó, 17x23 cm, karton (széle sérült) 25x33 cm
: vörös_iván