Mikszáth Kálmán: Pipacsok a búzában. Első kiadás! Bp., 1890. Révai Testvérek kiadása Kiadói, díszes, festett, dúsan aranyozott, a szerző arcképével is illusztrált, sötétbarna egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült, Aufrecht és Goldschmied kliséivel. A fűzés szétvált., borítón szennyeződés.
Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul Budapest,é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.-T. Mühlbeck Károly rajzaival. Kopottas, illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Néhány lapszél szakadozott.
Balázs Béla: Doktor Szélpál Margit. Tragoedia három felvonásban. Op. 1. Bp. 1909. Nyugat. 142p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, belső borítóval. Első kiadás. Kissé piszkos kötésben
Bartók Lajos: Mohács után. Történeti dráma. Bp., [1898], Athenaeum. Számos illusztrációval, aranyozott lapszélekkel, kissé foltos lapokkal. Kopott, díszes, festett vászonkötésben.
Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára) Magyar művészek rajzaival. Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Gottermayer-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban.
Mikszáth Kálmán: Beszterce ostroma. (Egy különc ember története.) Első kiadás! Bp., 1896. Légrády. Bibliofil, szélein kopott félbőr-kaucsuk kötésben, festett lapszélekkel. Néhány lap kijár.
Ady Endre: A halottak élén. Bp., 1918, Pallas. Első kiadás! Erősen viseltes papírkötésben, az elülső borító elválik, a szennycímlap erősen foltos, egyébként jó állapotban.