https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 120

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vegyes testkontroll könyvek összesen 3db, jó állapotban
1
13016.

Vegyes testkontroll könyvek összesen 3db, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vörösmarty összes munkái: Epikai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben.
1
13017.

Vörösmarty összes munkái: Epikai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lahner Kálmán: A jövedéki kihágások nyomozása és felderítése a gyakorlatban 1-2. köt. Kissé megviselt papírkötésben.
1
13018.

Lahner Kálmán: A jövedéki kihágások nyomozása és felderítése a gyakorlatban 1-2. köt. Kissé megviselt papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
EUR
,
10,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jászai Mari: A Tükröm. Egyetlen kiadás, összesen 2000 példányt nyomtattak. Bp. 1909. József Kir. Herceg Szanatórium Egyesület kiadása. Félvászon kötésben
1
13019.

Jászai Mari: A Tükröm. Egyetlen kiadás, összesen 2000 példányt nyomtattak. Bp. 1909. József Kir. Herceg Szanatórium Egyesület kiadása. Félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Eredeti Magyar játékszín.  Ötödik kötet. Pesten, 1847, Heckenast Gusztáv. Dombornyomott gerincű, kiadói félbőr kötésben.
1
13020.

Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Eredeti Magyar játékszín. Ötödik kötet. Pesten, 1847, Heckenast Gusztáv. Dombornyomott gerincű, kiadói félbőr kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy vegyes könyv tétel, nagyrészt háború előtti kiadások, közte jobbak is. Tobb dobozban.
1
13021.

Nagy vegyes könyv tétel, nagyrészt háború előtti kiadások, közte jobbak is. Tobb dobozban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Kisfaludi Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Második rész: A boldog szerelem. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Egészvászon kötésben.
1
13022.

Kisfaludi Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Második rész: A boldog szerelem. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.
1
13023.

Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
EUR
,
10,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kosztolányi Dezső: (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. A pesti Hírlap ajándéka. Viseltes kiadói papír kötésben.
1
13024.

Kosztolányi Dezső: (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. A pesti Hírlap ajándéka. Viseltes kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában.  Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.
1
13025.

Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bucsányi [Gyula], Dr.: A napfény gyógyhatása és a napfürdő. Harmadik bővített kiadás. Budapest, [1913.] Légrády. 192 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt, jó példány.
1
13026.

Bucsányi [Gyula], Dr.: A napfény gyógyhatása és a napfürdő. Harmadik bővített kiadás. Budapest, [1913.] Légrády. 192 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt, jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pancsatantra azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József. Gyoma, 1924. (Kner). 256p. Készült 500 példányban. A könyvdíszeket rajzolta és fába metszette Kner Albert. Fűzve, kiadói papírkötésben
1
13027.

Pancsatantra azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József. Gyoma, 1924. (Kner). 256p. Készült 500 példányban. A könyvdíszeket rajzolta és fába metszette Kner Albert. Fűzve, kiadói papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
EUR
,
25,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz