Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 120

Császár Elemér: A magyar irodalmi kritika története a szabadságharcig. Bp., 1925, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
13052.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Bársony István: A rab király szabadon. Fantasztikus állatregény. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp. (1903.) Singer és Wolfner. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, házilag pótolt gerinccel, megviselt állapotban.
13054.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Balzac: Pajzán históriák. Egybengyűjtötte Touraine apátságaiban és napvilágra hozta nemes - - úr. A' francia betűről tiszta magyar nyelvre fordította Adorján Mihály. A' színes képek a' francia Dubout mester remekei. Nyomtattatott A' Magyar Helikon költségin Budapesten, az MCMLX-ik évben. Sorszámozott 357. példány! Kiadói félbőr kötésben.
13055.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1920, Pantheon. Haranghy Jenő grafikáival illusztrált amatőr kiadás, 205. sorszámozott példány, készült 500 példányban. Kicsit laza vászonkötésben, egy helyütt kis szakadással, egyébként jó állapotban.
13056.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Badics Ferenc (szerk.): A Magyar Irodalom Története. Képes díszmunka két kötetben. I-II. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói félbőr kötésben.
13057.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Bp., 2004, Édesvíz Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13058.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Trautmann Henrik: A könyvvitel tankönyve. Bp., 1900, Franklin. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13059.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

13060.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

13061.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

13062.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

13063.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

13064.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft