Császár Elemér: A magyar irodalmi kritika története a szabadságharcig. Bp., 1925, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Balzac: Pajzán históriák. Egybengyűjtötte Touraine apátságaiban és napvilágra hozta nemes - - úr. A' francia betűről tiszta magyar nyelvre fordította Adorján Mihály. A' színes képek a' francia Dubout mester remekei. Nyomtattatott A' Magyar Helikon költségin Budapesten, az MCMLX-ik évben. Sorszámozott 357. példány! Kiadói félbőr kötésben.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1920, Pantheon. Haranghy Jenő grafikáival illusztrált amatőr kiadás, 205. sorszámozott példány, készült 500 példányban. Kicsit laza vászonkötésben, egy helyütt kis szakadással, egyébként jó állapotban.
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)