Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" Br emlékérem nem hozzávaló mellszalagon (36mm) T:2,2- Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" Br decoration with not original ribbon (36mm) C:XF,VF
Német Birodalom 1914. "II. Vilmos - Német császár" egyoldalas fém, első világháborús propaganda plakett "M.&W.ST." gyártói jelzéssel (49x67mm) T:2- German Empire 1914. "Wilhelm II - Deutsch Kaiser" one-sided metal WWI propaganda plaque with makers mark "M.&W.ST." (49x67mm) C:VF
Német Birodalom 1915. "II. Vilmos - Világháborús emlék 1914-1915" egyoldalas fém, első világháborús propaganda plakett (77,5x57mm) T:2- German Empire 1914. "Wilhelm II - Andenken an den Weltkrieg 1914-1915" one-sided metal WWI propaganda plaque (77,5x57mm) C:VF
Németország / Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emékérem" aranyozott Br érem sérült mellszalagon (32mm) T:2 Germany / Weimar Republic 1921. "German Honorary World War Commemorative Medal of the German Legion of Honour" gold plated Br medal with damaged ribbon (32mm) C:XF
Szovjetunió 1938-1991. "Kitüntetés Katonai Szolgálatért" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül (19,13g/32mm) T:2- Soviet Union 1938-1991. "Medal for Combat Service" unmarked Ag medal without ribbon (19,13g/32mm) C:VF
Szovjetunió 3db klf katonai jelvény, közte 1. osztályú harckocsizó aranyozott, zománcozott fém jelvény T:2 Soviet Union 3pcs of diff military badges, with 1st class trooper badge, gilt, enamelled C:XF