3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
3 db ex libris: Michael Florian (1911 -1984): Ex libris, Josef Kylhof. Fametszet, papír, jelzett, 8,5×6 cm; Hans Zarth: Ex libris, Elsa's Buch. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 9,5×8 cm; Luis Enrique de Navarra: Ex Libris. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8×6 cm