3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
3 db libris: Parobek Alajos (1896-1947): Ex Musici, Weisz Imre. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7×11 cm; (Radványi) Román Károly (1900-1957): Ex libris, Kolozs Lajos. Rézkarc, papír, jelzett, 14×11 cm; Nechánszky József (1936-): Ex libris, Lippóczy Norbert. Rézkarc, papír, jelzett, 9×11 cm