3 db ex libris: Michael Florian (1911 -1984): Ex libris, Josef Kylhof. Fametszet, papír, jelzett, 8,5×6 cm; Hans Zarth: Ex libris, Elsa's Buch. Heliogravür, papír, jelzett a nyomaton, 9,5×8 cm; Luis Enrique de Navarra: Ex Libris. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 8×6 cm
3 db libris: Parobek Alajos (1896-1947): Ex Musici, Weisz Imre. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7×11 cm; (Radványi) Román Károly (1900-1957): Ex libris, Kolozs Lajos. Rézkarc, papír, jelzett, 14×11 cm; Nechánszky József (1936-): Ex libris, Lippóczy Norbert. Rézkarc, papír, jelzett, 9×11 cm