Festmények és grafikák Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1212431
10096
251
Kondor jelzéssel: Kalapos férfi. Olaj, karton, üvegezett keretben, 48×33 cm 1208979
10097
251
Kondor Lajos (1926-2006): Lány a mezőn '68, rézkarc, papír, jelzett, 13×10 cm 1211730
10098
251
Koronczi Endre (1968-): Törések. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10,5×14 cm 1187904
10099
251
Korózs J. jelzéssel: Faluvége. Rézkarc. Jelzett. 30x36 cm Üvegezett keretben 1210961
10100
251
Koszta jelzéssel: Szélmalom. Olaj, vászon, 34×43 cm 1206457
10101
251
Kónya Zoltán (1891-?): Felhőkarcolók között, vegyes technika, papír, jelzett, 15×10 cm 1206456
10102
251
Kónya Zoltán (1891-?): Ex libris Pető Pál, vegyes technika, papír, jelzett, 15,5×10,5 cm 1188007
10103
251
Kórusz József (1927-2010): Disznóölés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16x13 cm 1212605
10104
251
Krizsán jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, vászon, 60×80 cm 1212414
10105
251
Kunffy jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, 43×28 cm 1130907
10106
251
Ladányi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, dekoratív keretben, 50×40 cm 1188156
10107
251
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901): Sarah Bernhardt színpadon, heliogravűr, papír, jelzett a heliogravűrön, 18×13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft