1 600 Ft
3 darabos kerámia tétel: virágmotívumos miniatűr köcsög, kerámia, "Simon Antal, Mezőtűr" jelzéssel, hibátlan, m: 8 cm + emberi arcot mintázó virágmotívumos kerámia köcsög "Hajdúszoboszlói emlék" felirattal, jelzett, kis lekopással, m: 12 cm + embert formázó kerámia korsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm