Zilahy Károly: Magyar koszorúsok albuma. Írói élet- és jellemrajzok. Második jutányos kiadás. Bp., 1874, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkaknál sérült, szakadt, kopottas állapotban.
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 96 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 kötet gerince sérült, vagy ragasztott, még kb 10 kötet laza kötésű
Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Hetedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János. Félbőr kötésben, gerincnél aranyozott. Gerincnél egy szakasz szakadt. A lapok kissé foltosak, egyébként jó állapotú. Tulajdonosi aláírással.