https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 144

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.
1
13502.

Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben
1
13503.

Csehov: A kutyás hölgy. Bp., 1960 Magyar Helikon. Sorszámozott. bibliofil félbőr kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rosta Erzsébet - Joshi Bharat: Tenyérjóslás: tenyerünkben a jövő? h. n., 1988, Ötlet. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13504.

Rosta Erzsébet - Joshi Bharat: Tenyérjóslás: tenyerünkben a jövő? h. n., 1988, Ötlet. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó.  Kiadói egészvászon kötésben.
1
13505.

Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Közönséges Isteni Tiszteletre rendeltetett Énekes Könyv, melly Szent Dávid Zsoltárin kívül magában foglal némelly kiválogatott és a Helvétziai vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket, egynéhány imádsággal együtt. Debrecen, 1853. Városi könyvnyomda. Kiadói egészbőr kötésben. Viseltes fedőlap.
1
13506.

Közönséges Isteni Tiszteletre rendeltetett Énekes Könyv, melly Szent Dávid Zsoltárin kívül magában foglal némelly kiválogatott és a Helvétziai vallástételt követő négy superintendentia által jóváhagyott énekeket, egynéhány imádsággal együtt. Debrecen, 1853. Városi könyvnyomda. Kiadói egészbőr kötésben. Viseltes fedőlap.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
11 db pókerről szóló könyv: Gordon, Phil: A póker kis fekete könyve (Bp., 2008); Krieger, Lou: Póker. A sikeres játékos kiskátéja (Bp., 1996); Levez, Belinda: Hogyan nyerjünk pókeren? (Bp., 2006); Sklansky, David: A póker elmélete (Bp., 2005); Hen, Józef: A pókerjátékos arca (Bp., 1977); Vágó Csaba: Szórakoztató kártyajátékok könyve (Bp., 2008); Szurdi András: Pókerkönyv kezdőknek és haladóknak (Bp., 1995); Miller, Ed: Bevezetés a hold'em pókerbe (Bp., 2007); Mendelson, Paul: Texas Hold'em póker (Bp., 2006); Jánoska Antal: Szerencsejátékok (Bp., 1999); Bennet, Rick: Vakok között a Király (Bp., é. n.). Papír- illetve kartonált papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban. + 1 pakli PokerStars.com pókerkártya, saját dobozában
1
13507.

11 db pókerről szóló könyv: Gordon, Phil: A póker kis fekete könyve (Bp., 2008); Krieger, Lou: Póker. A sikeres játékos kiskátéja (Bp., 1996); Levez, Belinda: Hogyan nyerjünk pókeren? (Bp., 2006); Sklansky, David: A póker elmélete (Bp., 2005); Hen, Józef: A pókerjátékos arca (Bp., 1977); Vágó Csaba: Szórakoztató kártyajátékok könyve (Bp., 2008); Szurdi András: Pókerkönyv kezdőknek és haladóknak (B...

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
1
 
A mai világ képe. I-IV. köt. (4 db) Teljes! Bp. (1935) KMENY. 607p.  536p.  526p., 576p. I. Szellemi élet. Szerk.: Kornis Gyula. Világnézet, kultúra, erkölcs, tudomány, művészet stb.  II. Politikai élet. Szerk.: Gratz Gusztáv. A  jelenkor politikája. Politikai rendszerek stb. III. Gazdasági élet. Szerk.: Hegedűs Lóránt. A világháború hatása, közlekedés, világgazdaság stb. IV. Természettudomány és technika. Szerk.: Csűrös Zoltán. Építészet, gyógyítás stb. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű félbőr-kötésben. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal. Félbőr kötésben
1
13508.

A mai világ képe. I-IV. köt. (4 db) Teljes! Bp. (1935) KMENY. 607p. 536p. 526p., 576p. I. Szellemi élet. Szerk.: Kornis Gyula. Világnézet, kultúra, erkölcs, tudomány, művészet stb. II. Politikai élet. Szerk.: Gratz Gusztáv. A jelenkor politikája. Politikai rendszerek stb. III. Gazdasági élet. Szerk.: Hegedűs Lóránt. A világháború hatása, közlekedés, világgazdaság stb. IV. Természettudomány és ...

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Josephi Márton Lexicon trilingve Latino-Hungarico-Germanicum. Pars prima: A-L. Bécs, 1813, Typis Antonii Pichler. Kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13509.

Josephi Márton Lexicon trilingve Latino-Hungarico-Germanicum. Pars prima: A-L. Bécs, 1813, Typis Antonii Pichler. Kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
1
 
A műveltség útja. Teljes sorozat 15 kötetben. Egységes, szép állapotú egészvászon kötésben. (Egy kötet gerincén nagyobb, kettőn kis hibákkal)
1
13510.

A műveltség útja. Teljes sorozat 15 kötetben. Egységes, szép állapotú egészvászon kötésben. (Egy kötet gerincén nagyobb, kettőn kis hibákkal)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
EUR
,
51,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes krimi/detektívregény tétel: Agatha Christie, Edgar Wallace, az X akták sorozat több kötete, Columbo, stb., összesen 11 db
1
13511.

Vegyes krimi/detektívregény tétel: Agatha Christie, Edgar Wallace, az X akták sorozat több kötete, Columbo, stb., összesen 11 db

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
1
13512.

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.
1
13513.

Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz