13390.
251. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Lexikon fremdsprachlicher Zitate. Herausgegeben von Alfred Hermann Fried. Leipzig, 1888, Drucl und Verlag von Philipp Reclam. Félvászon kötés, jó állapotban; Henri Barbusse: das Feuer. Zürich, 1918, Max Rascher. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban; Bibliothek der Unterhaltung und des Wissens. Stuttgart, 1894, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Egészvászon kötés, jó állapotban.