13239.
251. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - katonaság
16 000 Ft
A nagy háború írásban és képben. Szerk.: Lándor Tivadar. 1. rész 4. köt.: Északon és délen. 2. rész 1-2. köt.: A nyugati hadszíntér. 3. rész: Az olasz háború. Bp., 1915, Athenaeum. Enyhén kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, apró hibával egyik gerincen, egyébként jó állapotban.