13250.
251. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - katonaság
20 000 Ft
Lándor Tivadar (szerk.): A nagy háború írásban és képben összesen 6 kötet. Első rész: Északon és délen. 1-4. kötet, Második rész: A nyugati harctér. 2. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Budapest, (1915-1926), Atheneum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság kiadása, színnyomatú, mélynyomású és egyszínű műmellékletekkel, szövegképpel és számos térképvázlattal, kiadói egészvászon kötésben. Egy kötet gerincén szakadás, néhány kisebb kopás, egyébként általában jó állapotban.