Könyvek: Történelem

Tételek száma: 36

Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Az "élet" könyvei. Budapest, 1916, Az "élet" irodalmi és Nyomda Részv. Társ.Foltos kiadói egészvászon kötésben.
13211.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Schütz Antal: Prohászka pályája. Élet- és jellemrajz. Bp.,1929, Stephaneum. Foltos, kicsit szakadt gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13212.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Dr. Cholnoky Jenő: Hazánk és népünk egy ezredéven át. A magyarság hajdan és most. 133 képpel és több szövegközti ábrával. Könyvnapi kiadás. Bp., Somló Béla Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
13213.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Károlyi Árpád: Buda és Pest visszavívása 1686-ban. Átdolg. Wellmann Imre. Bp., 1936, Budapest székesfőváros házinyomdája. Későbbi műbőr kötésben, jó állapotban.
13214.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13215.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
13216.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
13217.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
13218.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
13219.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
13220.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
13221.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Kerék Mihály: A földreform útja. Bp., 1942, Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben.
13222.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft