13301.
251. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
100 000 Ft
259,07 EUR, 285,71 USD
Wrangel, C: G.: Ungarns Pferdezucht in Wort und Bild. 1-4. köt. Stuttgart, 1893-1895, Schickhardt & Ebner. Számos illusztrációval, kihajtható mellékletekkel. DÃszes, aranyozott vászonkötésben, sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.