13132.
251. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Almásy László: Autóval Szudánba. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Szép állapotú dÃszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén apró sérüléssel, az elsÅ‘ pár lap kicsit foltos, egyébként jó állapotban.