18 000 Ft
Az ifjú Anacharszis utazása Görögországban. A bevett időszámlálás előtt a negyedik század közepén. Barthelemy Apatur után franciából fordította Deáky Filep Sámuel. I-II. kötet. Kolozsvár, 1820, a Református Kollégium betűivel. Aranyozott gerincű félbőr kötés, belsejében metszettel, 17 db érdekes, kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban.