Könyvek: Vallás

Tételek száma: 19

Szász Károly: Buzgóság könyve. Elmélkedések és imák protestáns nők számára. Pest, 1855, Heckenast. Díszes, aranyozott egészbőr kötésben, a csat hiányzik.
13358.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
Biblia das ist die gantze Heilschrift Altes und Neues Testaments nach der Teutschen Uebersetzung Martin Luthers. Halle, 1754, Waysenhause. Kissé megvsielt bőrkötésben.
13359.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Antoine, Paul Gabriel: Compendium Theologiae moralis universae. 1. köt. Augsburg, 1784, Officina Wolffiana. Kicsit kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
13360.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Hock János: Imakönyv. Bp.,1892, Athenaeum. Kiadói egészbőr kötésben, a csat egyik fele hiányzik
13361.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,63
2,86
[Třanovský, Jiří]: [Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj wydané]. [Pest], [1848], [Trattner]. Cseh nyelvű egyházi énekeskönyv, az első néhány oldal hiányzik. Hozzákötve: Phiala Sanctorum. Modlitby nábožné ze Swatého Pisma wybrané. Pest, 1848, Trattner. Több lap erősen foltos, kissé kopott, réz rátétes, kapcsos bőrkötésben, az egyik kapocs hiányzik.
13362.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
Segneri, Paolo: Homo Christianus in sua lege institutus sive discursus morales. 1-3. köt. Augsburg, 1749, Bencard. Az első két kötet egybekötve, megviselt bőrkötésben, a harmadik kötet elülső borítója elválik, egyébként jó állapotban.
13363.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,47
42,86
Lyraeus, Hadrianus [Van Lyere, Adriaan]: De imitatione Iesu patientis sive de morte et vita in Christo Iesu patiente abscondita, in carne vero nostra mortali ad similitudinem eius experimenda, libri VII. Antwerpen, 1655, Jacob van Meurs. Az elején egészoldalas metszettel? valamint szövegközi ábrákkal. Sérült lapszélekkel, megviselt állapotú bőrkötésben.
13364.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
Illyés István: Sertum sanctorum, a dicsőült szentek dicsiretinek jó illatú virágiból kötött koszorú. 1-2. köt. Nagyszombat, 1708, Akadémiai Nyomda. A két kötet egybekötve, az első kötet első 80 oldala hiányzik, a második kötet teljes. Hozzákötve: Uő.: Fasciculus miscellaneus, az-az némely ünnepi solennitásokra ... készíttetett ... prédikácziók. Nagyszombat, 1710, Akadémiai Nyomda. Kopott félbőr kötésben, kissé megviselt állapotban, enyhén foltos lapokkal.
13365.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
Dr. Révay József: Szentek Legendái. Bp., (1927) Franklin. Jaschik Álmos illusztrációival. Kissé viseltes festett, aranyozott egészvászon kötésben.
13366.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Szerk.: Lévay Mihály. Bp., [1934], Franklin Társulat. Dombornyomott, aranyozott, díszes vászonkötésben. Díszdobozzal!
13367.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,53
11,43
13368.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
13369.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,11
13,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft