Szász Károly: Buzgóság könyve. Elmélkedések és imák protestáns nők számára. Pest, 1855, Heckenast. Díszes, aranyozott egészbőr kötésben, a csat hiányzik.
Biblia das ist die gantze Heilschrift Altes und Neues Testaments nach der Teutschen Uebersetzung Martin Luthers. Halle, 1754, Waysenhause. Kissé megvsielt bőrkötésben.
Antoine, Paul Gabriel: Compendium Theologiae moralis universae. 1. köt. Augsburg, 1784, Officina Wolffiana. Kicsit kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
[Třanovský, Jiří]: [Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj wydané]. [Pest], [1848], [Trattner]. Cseh nyelvű egyházi énekeskönyv, az első néhány oldal hiányzik. Hozzákötve: Phiala Sanctorum. Modlitby nábožné ze Swatého Pisma wybrané. Pest, 1848, Trattner. Több lap erősen foltos, kissé kopott, réz rátétes, kapcsos bőrkötésben, az egyik kapocs hiányzik.
Segneri, Paolo: Homo Christianus in sua lege institutus sive discursus morales. 1-3. köt. Augsburg, 1749, Bencard. Az első két kötet egybekötve, megviselt bőrkötésben, a harmadik kötet elülső borítója elválik, egyébként jó állapotban.
Lyraeus, Hadrianus [Van Lyere, Adriaan]: De imitatione Iesu patientis sive de morte et vita in Christo Iesu patiente abscondita, in carne vero nostra mortali ad similitudinem eius experimenda, libri VII. Antwerpen, 1655, Jacob van Meurs. Az elején egészoldalas metszettel? valamint szövegközi ábrákkal. Sérült lapszélekkel, megviselt állapotú bőrkötésben.