Festmények és grafikák Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1214974
252
AB jelzéssel: Csendélet vázával.Akvarell, papír, üvegezett keretben, 50×34 cm 1221378
10001
252
Aba jelzéssel: Fejek, olaj, vászon, fa keretben, 53,5×37,5 cm 755053
10002
252
28000
Ajtai Tamás (1952-): Végtelen szövedék. Vegyes technika, karton, jelzett, 70×50 cm 1215011
10003
252
Andrássy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, keretben, 43×33 cm 1216618
10004
252
Anna jelzéssel: Furulyázó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 37×33 cm 1216929
10005
252
Bajor Ágost (1892-1958)? Venezia. Rézkarc, papír, jelzett, 24×17 cm 1221384
10006
252
Bak jelzéssel: Szent teljes alakos képe, olaj, vászon, kis sérüléssel, 71,5×21 cm 1219058
10007
252
Balogh István Péter (1950- ): Sárkány, vegyes technika, papír, paszpartuban, 29×43,5 cm 1133093
10008
252
Barabás jelzéssel: Férj és feleség portréja, olaj, vászon, 140,5×77 cm 1221375
10009
252
Basildes jelzéssel: Női akt korsóval. Olaj, fa lemez, keretben, 36×29 cm 1214863
10010
252
Basky jelzéssel: Női arc. Vegyes technika, karton, keretben, 42×29 cm 1192164
10011
252
Bálint jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, vászon (hibás), keretben, 15×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft