Festmények és grafikák Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1215259
10109
252
Neogrády jelzéssel: Vadász a kutyájával. Olaj, karton, keretben, 30×31 cm 1221392
10110
252
Neogrády jelzéssel: Ősz a tóparton, olaj, vászon, 53×69 cm 1218296
10111
252
26000
Neogrády jelzéssel: Udvar. Olaj, vászon, keretben, 70×100 cm 1215614
10113
252
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Bohócok. Olaj, karton, jelzett, 70×50 cm 1181617
10114
252
15000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kavalkád, akvarell, karton, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 46×87 cm 1175987
10115
252
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Sokaság, akvarell, karton, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25×64,5 cm 1149832
10116
252
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes alakok. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×24 cm 1192142
10117
252
Nyilassy jelzéssel: Pipázó. Olaj, karton, 46×34 cm 1215721
10118
252
R. Orbán jelzéssel: Téli házak. Ceruza, papír, üvegezett sérült keretben 16×21 cm 998223
10119
252
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1221395
10120
252
Orosz Gellért (1919-2002): Vázlatrajz. Tus, papír, jelzés nélkül, hátán eredetigazolással, üvegezett keretben, 28×20 cm 1216916
10121
252
Orlai jelzéssel: Kalapos hölgy. Vegyes technika, papír, keretben, 23×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft