Festmények és grafikák Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1189066
10182
252
3200
Tihanyi jelzéssel: Utcarészlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×28 cm 1216772
10183
252
Tipary jelzéssel: Fő tér. Olaj, farost, restaurált, 67×49 cm 1214956
10184
252
Tornai jelzéssel: Őslakos. Olaj, vászon, 80×50 cm 1117988
10185
252
Vajda Lajos (1922-2008): Húsvéti játék vásár. Plakát terv. "Módosítással kivitelezésre javasoljuk" felirattal a hátoldalán. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×20 cm 1221274
10186
252
Varga jelzéssel: Szinyei Merse után: Majális, olaj, vászon, 53,5×74 cm 1207750
10187
252
11000
Varga I. jelzéssel: Lump. Olaj, karton, fa keretben, 34x23 cm 1215770
10188
252
Varga Mátyás (1910-2002): Vihar közeledik. Rézkarc, papír jelzett, keretben 23×29 cm. 1221413
10189
252
Varga Sándor (?-?): Rőzsegyűjtő asszony, olaj, vászon, díszes fa keretben, 60×48 cm 1218834
10190
252
Váczi András(1967-): Tájkép. Rézkarc, papír, jelzett, 8x12 cm 1222649
10191
252
Vertel József: Budapest. Rézkarc, papír. Jelzett. Lapméret 20x12 cm 1168575
10192
252
Vincze Lajos (1914-2002): Az ókortudomány. Tus, papír, jelzett, 21×14 cm 1219040
10193
252
Würtz Ádám (1927-1994): Éjjeli állatok, linómetszet, papír, jelzett, 35,5×52 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft