Festmények és grafikák Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1192327
10012
252
Bánáti jelzéssel: Templom torony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm 1219563
10013
252
Bánfi József (1936-): Pécázó. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1219561
10014
252
Bánfi József (1936-): Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm 1216520
10015
252
Bánfi jelzéssel: Nő tükör előtt, olaj, farost, fa keretben, 31,5×26 cm 1221627
10016
252
Benczúr Ida (1876-1970): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 67×55 cm 1221834
10017
252
Béli jelzéssel: Velence. Olaj, vászon, keretben, 52×43 cm 1133092
10018
252
Bihari jelzéssel: A törött hegedű, olaj, vászon, 90×140cm 1180751
10019
252
Bihary jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, farost (apró hibákkal), üvegezett keretben, 14×14 cm 1180752
10020
252
Bihary jelzéssel: Erdő részlet II. Olaj, farost (hibákkal), üvegezett keretben, 14×20 cm 1178090
10021
252
Bolmányi jelzéssel: Táncoslány. Olaj, vászon, újszerű keretben, 74×58 cm 1222588
10022
252
Bolmányi jelzéssel: Fő tér. Vegyes technika, parafa, 43×30 cm 1192801
10023
252
Brenner jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, keretben, 43×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft