Ernyes József, Karsai (Kurzweil) Géza: Német népi színjátékok. Deutsche Volksschauspiele aus den oberungarischen Bergstädten. 2. köt. 1-2. rész. Bp., 1938, Magyar Nemzeti Múzeum. Kopott papírkötésben, az első rész eleje részben elválik, egyébként jó állapotban.