Szeresd a hazát. Olvasmányok fiúk és leányok számára. Bp., [1907], Dolinay Gyula. Gazdagon díszített, aranyozott kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
S.Kovács Zoltán (szerk.): Orosz-Magyar, Magyar-Orosz Gazdasági Szótár. Bp., 1995, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
dr. Jancsó Elemér (szerk.): Az erdélyi magyar színészet hőskora 1792-1821. Nagy Lázár visszaemlékezései. Erdélyi Ritkaságok.Kolozsvár. 1939, Minerva. Kiadói papír kötésben. Foltos, viseltes állapotban.
Bartalus István Gyertyánffy István (szerk.): Négyesdalok zsebkönyve. Férfi énekkarok anthologiai gyűjteménye. Budapest,(1887, Engelmann et Mülberg.Félvászon kötésben, közepes állapotban.
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban.
[Bp.], é.n., Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből, a gerinc hiányzik, a táblák kopottak, egy lap kijár. Dedikált példány (!)