Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.
Bucsányi [Gyula], Dr.: A napfény gyógyhatása és a napfürdő. Harmadik bővített kiadás.
Budapest, [1913.] Légrády. 192 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt, jó példány.
Pancsatantra azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József.
Gyoma, 1924. (Kner). 256p. Készült 500 példányban. A könyvdíszeket rajzolta és fába metszette Kner Albert. Fűzve, kiadói papírkötésben