Magyar közgazdaság és kultúra. A Budapesten 1913. augusztus 11-30. megtartott VII. nemzetközi Közgazdasági tanfolyam előadásai. Bp.,1913, Hornyászky ny. 750 p., Kiadói papírkötésben. A bevezető magyar, francia és német nyelven, az előadások francia és német nyelven. A gerinc több kisebb helyen sérült.
Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I. kötet. A modern üzleti élet enciklopédiája. Szerkeszti dr. Schack Béla. Bp., 1929. Kiadói papírkötésben, a gerinc foltos, ázott. Tulajdonosi pecséttel.
Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet I. Bp., 1903, Franklin. 742 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. Több helyütt kisebb kopás, sérülés nyoma.
Dumas: Ange Pitou(Egy orvos emlékiratai) I., III., V. kötet. Bp., Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Bartók Lajos: Mohács után. Történeti dráma. Bp., [1898], Athenaeum. Számos illusztrációval, aranyozott lapszélekkel, kissé foltos lapokkal. Kopott, díszes, festett vászonkötésben.
Seress László: Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Bp., én. Singer és Wolfner. Korabeli egységes egészvászon sorozatkötésben. Számos egészoldalas képmelléklettel.